загрузка...
загрузка...
На головну

Установка Windows 7. Конспект

СЕРЕДНЬОГО ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ № 6

ДЕРЖАВНЕ БЮДЖЕТНА освітні установи

Конспект пробного уроку

з математики на тему

«Додавання і віднімання чисел в межах 100

з переходом через десяток »

У 2 «В» класі

школи №1726

студента 35 групи

Устинова Сергія Олександровича

Учитель: ____________

Портнова Марина Володимирівна

Методист: ___________

Бондарева Тетяна Миколаївна

Оцінка за конспект: _____________

Оцінка за проведення уроку: _____________

Москва 24.01.2012 року

Тема: «Додавання і віднімання чисел в межах 100 з переходом через десяток»

мета: Закріпити додавання і віднімання чисел в межах 100 з переходом через десяток.

завдання:

освітні:

1. Дати глибокі і міцні знання про складання чисел в межах 100.

2. Вчити самостійно виконувати дії письмового додавання і віднімання з переходом через десяток.

3. Закріпити раніше вивчений матеріал.

виховні:

1. Посидючість і акуратність в роботі.

 Розвиваючі:

1. Розвивати навички усного рахунку.

2. Уміння порівнювати і узагальнювати.

3. Розвивати пам'ять увагу і мова.

Матеріали та обладнання

 для вчителя  Для дітей
 Дошка Мел Підручник  Підручник Зошит Письмове приладдя

план уроку

 1. Організаційний момент  2 хв.
 2. Усний рахунок  6 хв.
 3. Закріплення раніше вивченого  6 хв.
 4. Физминутку  2 хв.
 5. Самостійне виконання навчальних завдань  13 хв.
 6. Первинне закріплення  7 хв.
 7. Повторення раніше вивченого  7 хв.
 8. Підсумок уроку  2 хв.

Хід уроку

 етапи уроку  діяльність учителя  діяльність учнів
 I. Організаційний момент  Хлопці здрастуйте, мене звуть Сергій Олександрович, сьогодні я проведу у вас урок Математики, сідайте будь ласка. Перевірте чи у всіх на краю стола лежить: підручник, щоденник, зошит, ручка, олівець.  Встали, вітають. Сідають. Перевіряють наявність свого матеріалу до уроку.
 II. усний рахунок  Диктує вчитель: 1) 38 + 8 - 4; 2) 12+ 9 + 44; 3) 74 + 21 - 3; 4) 75 - 6 - 11. На дошці написані приклади: (питаю фронтально) 1) Сума чисел 84 і 9 = 2) З числа 73 вичистити 8 = 3) Скласти числа 45 і 6 = 4) Різниця чисел 66 і 7 = 5 ) 37 плюс 9 = 6) З 54 вичистити 7 = 7) Опр. суму Перший доданок 24 друге 9 = 8) Опр. різн. Зменшуване 96 від'ємник 8 =  1. 42 2. 65 3. 92 4. 58 1. 93 2. 65 3. 51 4. 59 5. 46 6. 47 7. 33 8. 88
 III. Закріплення раніше вивченого матеріалу Самостійне виконання навчальних завдань.  Відкрийте підручник на сторінці 105 і знайдіть там завдання № 3. Порівняйте ласка наведені величини. Хто мені нагадає, як ми будемо міркувати при порівнянні різних величин? А скільки см в одному дм? Хлопці, а зараз відкрийте зошити і запишіть сьогоднішнє число, класна робота Далі викликаю до дошки учнів, вирішують коментуючи біля дошки, інші учні записують вирази до себе в зошит. А тепер самостійно кожен у себе в зошиті виконає завдання №4. Перший варіант виконує 1 і 2 стовпчик, а другий 3 і 4. (Після виконання фронтально питаю отримані відповіді)  Ми повинні дм перевести в см або навпаки. В 1 дм = 10 см
 IV. Физкультминутка  Ну а тепер нам потрібно трішечки відпочити. Для початку ми з тобою Крутим тільки головою. Корпусом обертаємо теж. Це ми, звичайно, зможемо. Наостанок потягнулися Вгору і в сторони. Прогнулися. Від розминки розчервонілися І за парти знову сіли.  Виконують дружно завдання фізкультхвилинки.
 VI. закріплення  Переверніть сторінки про та знайдіть завдання номер 7. (Прошу бажає учня прочитати завдання) Що відомо в задачі? Що потрібно дізнатися? Чи можемо ми відразу відп. на пит. Зад? Чому що потрібно знати, щоб дати відповіді на питання завдання?  34 хуртовини Буранов на 9 менше хуртовини Ск. Буранів? Ск. Хуртовин? Ні. Ск. Було буранів, а потім ск. Буранів і хуртовин разом.
 V. Повторення ранні вивченого  А тепер давайте вирішимо завдання № 9. (Прошу бажає учня прочитати завдання) Що таке периметр? Скільки сторін у даній фігури? Як називається ця фігура? Давайте знайдемо периметр цього шести кутника.  Сума довжин усіх сторін. Шість. Шести кутник.
 VII. підсумок уроку  Хлопці, що ми з вами сьогодні виконували на роботі? Що закріпили? Зіткнулися Чи ви з якимись труднощами?  Усний рахунок. Самостійна робота в зошитах. Вирішення задач.

· Існує шість різних видань Windows 7 з власним набором компонентів. В домені можуть працювати тільки видання Professional, Enterprise і Ultimate. Компоненти для роботи на підприємствах, наприклад Bit- Locker, AppLocker, DirectAccess і BranchCache, включені тільки в видання Enterprise і Ultimate.

· Існує два варіанти Windows 7 - 32-розрядна (х86) і 64-розрядна (х64). У 32-розрядних версіях підтримується не більше 4 Гб оперативної пам'яті. У версіях х64 підтримується від 8 або 128 Гб, залежно від видання.

· Для видань Windows 7 Home Basic і Starter потрібно як мінімум процесор з тактовою частотою 1 ГГц, 512 Мб оперативної пам'яті, жорсткий диск ємністю 20 Гб і 32-мегабайтний графічний адаптер з підтримкою DirectX9.

· Для видань Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise і Ultimate потрібно як мінімум процесор з тактовою частотою 1 ГГц, 1 Гб оперативної пам'яті, жорсткий диск ємністю 20 Гб і 128-мегабайтний графічний адаптер з підтримкою драйвера WDDM, Pixel Shader 2.0, колірного дозволу 32 біта на піксель і DirectX9.

· Windows 7 можна встановлювати з DVD-диска, USB-накопичувача, мережевого загального ресурсу або сервера WDS. Установка з DVD-диска і USB-накопичувача зручна при обслуговуванні невеликої кількості комп'ютерів. У середовищах з великою кількістю комп'ютерів використовуйте WDS, а якщо він не підтримується, встановлюйте ОС з загального мережевого ресурсу.

· Windows 7 може використовуватися в конфігураціях альтернативної завантаження з Windows ХР, Windows Vista і Windows 7. Завантаження Windows 7 з VHD-диска можна налаштувати лише в разі, якщо на комп'ютері встановлена завантажувальна середовище Windows 7 або Windows Server 2008 R2.

Словники синонімів, антонімів, омонімів, паронімів і словники нових слів «-- попередня | наступна --» Хід уроку
загрузка...
© om.net.ua