загрузка...
загрузка...
На головну

III Повідомлення нової теми

II Актуалізація опорних знань і уявлень

I Організаційний момент

Північний олень

виконала:

студентка 4-го курсу 401 гр.

Савінова Вікторія Олегівна

перевірила:

Шевирьова Тетяна В'ячеславівна

Москва, 2012

Тема уроку: Північний Олень

мета: Ознайомити учнів з Північним оленем: особливості будови - пристосованість до суворих північних умов життя. Особливості харчування. Значення північного оленя в народному господарстві.

завдання:

освітні:

· Продовжувати знайомити учнів з представниками ссавців на прикладі Північного Оленя;

· Вчити учнів про особливості будови, пристосування до суворих північних умов життя, особливості харчування, місцеперебуванням і значення північного оленя в житті людини;

· Формувати поняття «копитні тварини» на прикладі північного оленя.

Корекційно-розвиваючі:

· Коригувати і розвивати мислення, пам'ять, зорові аналізатори, слухові аналізатори, довготривалу наочно-образну пам'ять в процесі роботи з наочним і словесним матеріалом;

· Коригувати і розвивати усне зв'язне мовлення при відповідях на питання;

· Сприяти формуванню умінь працювати з текстом і малюнками підручника

· Сприяти формуванню вміння робити самостійні висновки.

виховні:

· Виховувати пізнавальний інтерес до вивчення тваринного світу;

· Виховувати розуміння важливості розвитку галузі сільського господарства - тваринництва і раціонального природокористування.

устаткування: підручник, зошит, ілюстрації, зошит на друкованій основі, картки - словник, фізична карта Росії та карта природних зон Росії, демонстраційні картини, картки-словник, роздатковий матеріал - картки з назвами тварин.

Хід уроку:

1. Привітання, визначення відсутніх, готовність дошки.

2. Перевірка домашнього завдання, опитування з попередньої теми.

Бесіда вчителя з учнями. Виявлення знань.

1. Яких тварин відносять до ссавців?

2. Які основні ознаки ссавців?

3. Які особливості будови копитних тварин?

4. Наведіть приклади копитних тварин.

Учитель задає завдання учням, на розгадування теми уроку (ребус), після чого вивішується табличка з темою уроку: «Північний Олень».

 Хлопці, перед вами на дошці висять картки з лівого боку картки розкидані, їх потрібно поставити в правильному порядку за зростанням:


А друге слово, щоб відгадати, потрібно підписати перші літери картинки, які висять на дошці з правого строне:

Особливості організації праці в АПК «-- попередня | наступна --» IV Виклад нового матеріалу
загрузка...
© om.net.ua